Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

POLITYKA PRYWATNOŚCI portalu SPAeden.pl

W trosce o poczucie bezpieczeństwa Czytelników portalu SPAeden.pl prezentujemy zasady zbierania i przetwarzania informacji o użytkownikach portalu SPAeden.pl:

Aby móc korzystać z portalu SPAeden.pl nie jest wymagana żadna rejestracja, czy pozostawienie jakichkolwiek danych osobowych.

W celu otrzymywania od nas cotygodniowego newslettera z informacją o treściach i nowościach pojawiających się na portalu oraz o konkursach i promocjach, a także w celu otrzymywania raz w miesiącu elektronicznej wersji Magazynu EDEN oraz informacji o pojawieniu się innych naszych wydawnictw, konieczne jest pozostawienie adresu e-mailowego oraz imienia (ew. imienia i nazwiska). Szanujemy Twoją prywatność i nie udostępniamy naszych baz podmiotom trzecim. Z newslettera można się w dowolnym momencie wypisać, choć w przyszłości uniemożliwi to udział w naszych konkursach.

Jedynie w przypadku wykupienia prenumeraty drukowanych wersji naszych magazynów wymagane jest wypełnienie formularzy z dokładniejszymi danymi, co umożliwia wysyłkę czasopism i faktur.

Organizujemy wiele konkursów, a także nagradzamy aktywnych użytkowników naszego portalu i profilu na FB. Często przy tej okazji prosimy o dodatkowe dane (typu: dokładny adres do wysyłki, telefon czy, w uzasadnionych przypadkach, także wiek). Dane te przechowujemy i wykorzystujemy wyłącznie w czasie trwania konkursu. Jedynie adres e-mailowy wraz z nazwą (ew. imieniem i nazwiskiem) pozostaje w naszej bazie, bowiem udział w naszych konkursach oznacza zgodę na otrzymywanie raz w tygodniu newslettera portalu SPAeden.pl.
Podczas wizyty użytkownika na stronie zbierane są również informacje, które służą nam do diagnozowania problemów związanych z pracą naszego serwisu, analizą naruszeń bezpieczeństwa czy też gromadzenia danych demograficznych. Są to między innymi adresy IP, informacje o wykorzystywanych systemach operacyjnych czy przeglądarkach. Na podstawie tych informacji sporządzamy zbiorcze zestawienia statystyczne, które pozwalają nam ulepszać nasz serwis i lepiej dostosowywać go do potrzeb użytkowników. W uzasadnionych przypadkach dane te ujawniane są osobom trzecim. Są to zazwyczaj informacje o oglądalności naszego portalu i nie zawierają żadnych informacji pozwalających na identyfikację pojedynczych użytkowników.

Nasz serwis, podobnie jak większość serwisów internetowych, wykorzystuje pliki Cookie. Pozwala to na spersonalizowanie naszej witryny pod kątem konkretnego użytkownika i umożliwia poprawne działanie niektórych funkcji portalu. Pliki Cookie mogą zostać zablokowane w przeglądarce użytkownika – nie pozbawi go to dostępu do naszego portalu, jednak niektóre jego funkcje mogą przestać działać poprawnie.

Dostęp do wyżej wymienionych danych mają jedynie uprawnieni do tego pracownicy portalu SPAeden.pl i firmy Semana sp. z o.o., która administruje tymi danymi. Są one przechowywane i przetwarzane w sposób zgodny z wymogami prawa polskiego, a w szczególności w zgodzie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami).

Użytkownicy w każdej chwili mają możliwość zmiany swoich danych lub ich usunięcia.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących powyższej deklaracji ochrony prywatności prosimy o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

baner Norden Cosmetics

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz