fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Tour Khalef Marhaba Thalasso & Spa

Tour Khalef wraz z hotelami sieci Marhaba tworzy kompleks usytuowany we wspaniałym ogrodzie palmowym. Oddalony jest o 5 km od historycznego centrum Sousse, położony przy pięknej plaży.

Na terenie hotelu znajduje się basen odkryty i kryty (na terenie hotelu Marhaba). Goście hotelowi mogą korzystać z centrum fitness, masażu, sauny, sportów wodnych, sali do gry w squasha, aerobiku. W hotelu prowadzony jest bogaty program animacyjny. Bezpłatny serwis plażowy.

Thalassotherapy & Spa center - Les Nereides Tour Khalef ma powierzchnię 4700 m2, 20 gabinetów do hydroterapii, 17 gabinetów do masażu, 6 gabinetów do zabiegów kosmetycznych, a także m.in.: basen wewnętrzny z wodą morską i hydromasażami, jacuzzi, hammam, sauna męska i sauna damska, prywatne SPA, sala gimnastyczna, 3 pokoje relaksu.

Zabiegi: SPA oferuje ok. 100 zabiegów, w tym zabiegi indywidualne, dla par oraz orientalne tajskie terapie.

Tour Khalef Marhaba Thalasso Spa hotel 5Terapie poprzedzone są bezpłatną konsultacją lekarską. Klienci korzystający z zabiegów SPA mają bezpłatny dostęp do łaźni tureckiej, sauny i siłowni, a także zdrowe przekąski między rytuałami. W prezencie otrzymują sandały i torby.
Każdy gość hotelu Tour Khalef korzystający z pakietu pakiet z zabiegami, mają do dyspozycji pokój o podwyższonym standardzie, należący do centrum Talassoterapii i Spa.

 

baney najpiekniejsze spa tunezja

Pięciogwiazdkowy, ekskluzywny i elegancki, wybudowany w tunezyjskim stylu hotel oferuje 452 komfortowe pokoje rozmieszczone w 4-piętrowym budynku głównym i budynkach bocznych położonych na terenie rozległego, egzotycznego ogrodu.
Sześć leczniczych źródeł mineralnych, zabiegi termalne na najwyższym poziomie i lokalizacja w idyllicznym krajobrazie Parku Narodowego Sierra Nevada, na połunie od Granady ‒ tutejsze SPA i 4-gwiazdkowy hotel to miejsce na wyjątkowy relaks.
Szukasz wytchnienia od codziennego tempa życia? Sposobu na pozbycie się stresu i przywrócenie energii oraz sił witalnych? Zapraszamy do SPA & Wellness w Pałacu i Folwarku Łochów, który w konkursie Perfect SPA Awards 2018 otrzymał tytuł Perfect SPA 2018, jako Najlepsze SPA w centrum Polski.
Poznaj najlepsze obiekty SPA w Polsce. Już za kilka dni, 9.01.2018 roku odbędzie się uroczysta Gala, na której poznamy laureatów konkursu Perfect SPA Awards 2017. A dzisiaj prezentujemy Finalistów, na których swoje głosy oddawała Kapituła Konkursu.
reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor