fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Sport SPA w Hotelu Warszawianka

Autorski program rozwoju kondycji fizycznej oraz psychofizycznej w hotelu Warszawianka, w Jachrance pod Warszawą.

warszawianka2Sport SPA został stworzony zarówno dla osób, które nie mają na co dzień kontaktu z aktywnością fizyczną, jak i dla tych, którzy mają juz pewne doświadczenia, ale chcą się rozwijać. Program umiejętnie łączy w sobie trening fizyczny z regeneracją organizmu i odpowiednią dietą dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

Szczególnie polecany jest osobom, które chcą doskonalić swoją sprawność i kondycję oraz tym, którzy zdecydują się na walkę ze stresem za pomocą wysiłku fizycznego.

Hotel SPA w centrum Polski - Hotel Warszawianka jest laureatem Konkursu Najpiękniejsze SPA 2014.

Wakacje w SPA to wyborny pomysł, moc atrakcji i doskonały odpoczynek. Każdy z nas, wybierając się do SPA, szuka czegoś innego. Niektórzy potrzebują luksusu, inni dobrej zabawy z wieloma atrakcjami, jeszcze inni – błogiego spokoju. A dzisiaj potrzebujemy też poczucia bezpieczeństwa. To wszystko znajdziecie w najlepszych SPA w Polsce.
Oto 20 najlepszych hoteli SPA dla rodzin. Tutaj dzieci są szczęśliwe, a rodzice wypoczęci.
Wakacje się skończyły, a z nimi powoli kończą się ciepłe, słoneczne i długie dni. Z pewnością każdy chciałby choć na chwilę pozostać jeszcze w aurze letnich doznań. Najlepiej wybrać się do hotelu SPA. Wybraliśmy kilka propozycji, które z pewnością nastroją cię optymistycznie i nie dopuszczą do głosu jesiennej chandry.
W Manor House SPA, z dala od zgiełku codziennoœści i pędzącej rzeczywistośœci, odnajdziesz wyjątkową krainę spokoju, relaksu i pełnego odprężenia, a w Akademii Holistycznej w całkiem naturalny i bezpieczny sposób odzyskasz zdrowie i młodoœść.
reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor