fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Hotele w Polsce

Best Western Plus Hotel Korona

Na państwa stronie widnieje piękna maksyma, że woda jest tym dla ciała, czym marzenia dla duszy. Zapraszacie gości na wyprawę w krainę SPA&Wellness. Skąd taka specjalizacja? Rozmowa z Bartoszem Derkaczem, dyrektorem hotelu Korona w Lublinie.

Rozmowa z Bartoszem Derkaczem, dyrektorem hotelu Korona w Lublinie

Hotel Korona powstał 11 lat temu. Początkowo byliśmy obiektem trzygwiazdkowym, nastawionym na klienta biznesowego. Zgodnie z zasadą, że kto się nie rozwija, ten się cofa, rozbudowywaliśmy hotel, starając się sprostać rosnącym oczekiwaniom gości.Pierwszymi sygnałami były pytania o usługi, które pozwolą na relaks po całym dniu podróży. Kolejnymi – pytania rodzin z dziećmi o sposoby spędzenia wolnego czasu przez najmłodszych w pochmurne dni. Stale pojawiały się też pytania o masaż czy basen.

I wtedy pomyśleliście o SPA?
Doszliśmy do wniosku, że czas na usługi, jakich jeszcze w naszej okolicy nie ma. Postanowiliśmy rozwinąć hotel bardziej niż sugerowali goście, stworzyć miejsce wyjątkowe nie tylko w skali Lublina. Strefę Wodną, obejmującą basen z brodzikiem dla dzieci, łaźnię parową, łaźnię algowo-błotną, saunę suchą i jacuzzi uznaliśmy za podstawę, jaką każdy gość musi otrzymać, by jego pobyt był komfortowy.
„Coś więcej”, to Strefa Zabiegowa, obejmująca pięć profesjonalnych gabinetów oraz wykwalifikowany, doświadczony personel. To tutaj wymagający gość otrzymuje nowy wymiar przyjemności i wyciszenia. Poziom, który sobie wyznaczyliśmy powoduje, że nasze usługi są cenione. Współczynnik powracających klientów ciągle wzrasta, a zadowolenie gości z wizyt w SPA umacnia nas w przekonaniu o zasadności tego przedsięwzięcia.

Na ile zabiegi SPA są ważnym elementem oferty hotelowej?
Profesjonalne zabiegi są niezbędnym elementem prawdziwego SPA. Samo wybudowanie basenu, czy łaźni nie czyni z obiektu niczego wyjątkowego, a nazwanie go „SPA” jest w mojej opinii zwykłym kłamstwem. W Polsce brakuje standaryzacji obiektów SPA i dlatego gość nie wie, czego oczekiwać. Owszem – pobyt w basenie z hydromasażami jest przyjemny, a seans w łaźni algowo-błotnej pielęgnuje skórę, ale dopiero bezpośredni kontakt z terapeutą, profesjonalnie wykonany zabieg, daje poczucie czegoś wyjątkowego, oderwania się od codzienności. Relaksujący masaż ciała wykonany na łóżku wodnym, czy odmładzający skórę zabieg z płatkami 24 karatowego złota przenoszą nas w świat luksusu i wyciszenia. A to przy dzisiejszym tempie życia jest niezwykle ważne.

Gdzie znajduje się hotel i jakie inne niż SPA atrakcje oferuje?
Hotel położony jest na obrzeżach Lublina, 15 minut od Starego Miasta, przy głównej trasie Warszawa-Kijów, 30 minut od międzynarodowego lotniska Lublin Airport. Usytuowanie nieopodal lasu oraz Zalewu Zemborzyckiego pozwala na pełny relaks oraz ucieczkę od miejskiego zgiełku. Pokój i atestowany plac zabaw dla dzieci pozwalają na spokojniejszy pobyt rodziców. A lądowisko dla helikopterów ułatwia najbardziej zapracowanym gościom szybkie przybycie do hotelu. Cyklicznie organizujemy loty widokowe, pozwalające na spojrzenie z innej perspektywy na Wyżynę Lubelską.
Staramy się codziennie pamiętać, że naszą misją jest spełnianie oczekiwań gości. Hotel Korona to Królestwo dla Twoich zmysłów. Tyle atrakcji i tyle intymności, ile każdy sobie zażyczy…                                         

Królestwo zmysłów
Ekskluzywne SPA oferuje morskie zabiegi i rytuały pielęgnacyjne na twarz i ciało oparte na produktach światowych i renomowanych marek PHYTOMER, DERMIKA i NOREL, których ideą jest wydobycie doskonałego piękna poprzez wykorzystanie bogactwa składników aktywnych zawartych w naszych kosmetykach. Oferta obejmuje także szeroką paletę masaży wyszczuplających, energetyzujących i relaksujących, które mogą być wykonane na wyjątkowym, podgrzewanym łóżku z falą wodną oraz koloroterapią. Ponadto proponujemy gościom unikatowy manicure i pedicure Schellac oraz depilację pastą cukrową. Zapraszamy również do strefy wodnej obejmującej basen z brodzikiem dla dzieci i gejzerami wodnymi, jacuzzi, sauną suchą i łaźnią parową z unikatową, jedyną w Lublinie funkcją łaźni algowo – błotnej. Dodatkowo oferujemy Państwu salę fitness z nowoczesnym sprzętem oraz zajęcia z aqua aerobicu prowadzane dwa razy w tygodniu. Posiadamy wysoko wykwalifikowany personel: kosmetologów i fizjoterapeutki, które dbają o jakoś usług i komfort każdego Gościa. SPA, jako jeden z sześciu obiektów w Polsce, otrzymało tytuł autoryzowanego instytutu marki PHYTOMER.

Hotel Korona SPA[&]Wellness

Zemborzyce Tereszyńskie 97a

20-515 Lublin

www.hotel-korona.com


reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor