Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Kompleks wypoczynkowo-uzdrowiskowy Grand Lubicz – Uzdrowisko Ustka będzie najnowocześniejszym i najlepiej wyposażonym obiektem na polskim Wybrzeżu.

Położony w otoczeniu sosnowego lasu, w pobliżu szerokiej plaży kompleks wypoczynkowo-uzdrowiskowy Grand Lubicz – Uzdrowisko Ustka, będzie najnowocześniejszym i najlepiej wyposażonym obiektem na polskim Wybrzeżu. 

Jego otwarcie przewidziano na sierpień 2014.Hotel posiada ponad 300 klimatyzowanych pokoi. Wszystkie zostały urządzone w nowoczesnej stylistyce, zaprojektowanej z myślą o zapewnieniu komfortu i dobrego samopoczucia.

grand_lubicz_magazyn_eden_pl_02.jpgGrand Lubicz to idealne miejsce na pobyt z dzieckiem. Z myślą o rodzinach z dziećmi przygotowano wiele udogodnień – przedszkole z wykwalifikowanym personelem, pokój gier i zabaw oraz wiele niezbędnych artykułów dziecięcych. Nie brakuje też specjalnie przygotowanego menu oraz szeregu animacji.

Powierzchnia wody w całym kompleksie wyniesie 1143 m2. Znajduje się tu dwupoziomowy Aquapark: basen rekreacyjny ze zjeżdżalnią, sztuczną rzeką oraz brodzikiem dla dzieci, 4-torowy basen sportowy oraz – jedyny na Pomorzu – termalny basen solankowy, wraz z basenem zewnętrznym, o wyjątkowych właściwościach leczniczych. W strefie wellness goście mogą korzystać z jacuzzi oraz saun i łaźni.

grand_lubicz_magazyn_eden_pl_03.jpgCentrum SPA to blisko 30 gabinetów, w których znajdziemy zabiegi na twarz i na ciało, masaże, pedicure, manicure, usługi fryzjerskie czy zabiegi z pogranicza medycyny estetycznej, z użyciem lasera. Znajduje się tu również pokój relaksu oraz grota solna z tężniami wewnętrznymi.W Centrum medyczno-rehabilitacyjnym będą świadczone kompleksowe usługi zdrowotne. Są tu gabinety diagnostyczne i lekarskie, gabinety elektroterapii, hydroterapii, leżanki do okładów Fango, gabinety masażu, sala gimnastyczna, sale do ćwiczeń ruchowych.


Siłownia, sala fitness, squash, CubeBall, zewnętrzne boisko wielofunkcyjne, kort tenisowy, kręgielnia, klub bilardowy oraz dyskoteka uzupełniają ofertę.

Grand Lubicz ma ogromny potencjał konferencyjny. W obiekcie znajduje się 7 w pełni wyposażonych sal. Pięć z nich zaprojektowano tak, aby miały możliwość połączenia. W sumie pomieszczą blisko 900 osób.